بسمه تعالی                                                        مورخ : 1396/02/04

    

       شرکت سیمان سفید ارومیه بعنوان قطب تولیدی سیمان سفید در منطقه شمالغرب کشور ، دارای پیشینه فعالیت موفق 17 ساله می باشد که بهره مندی از نیروی کار مجرب و با سابقه، همجواری با 4 کشور منطقه ، بهره مندی از منابع و ذخایر تامین مواد اولیه در جوار کارخانه و نیز شفافیت عملکرد مالی بر پیشینه درخشان عملکرد این شرکت صحه میگذارد.

مجمع عمومی فوق العاده شرکت در تاریخ 1395/05/27 بر اساس پیشنهاد هیات مدیره و جهت تجهیز منابع سرمایه ای و رشد و توسعه شرکت در منطقه و کشور و نیل به اهداف ذیل بر گزار شده و مقرر گردید  عرضه سهام شرکت سیمان سفید ارومیه در فرابورس اواراق بهادار در دستور کار قرار گیرد.

1-     تجهیز منابع سرمایه ای کوچک خرده سهامداران جهت تولید و رشد و توسعه.

2-     ایجاد نقد شوندگی سهام برای خرده سهامداران و حتی سهامداران عمده شرکت.

3-     امکان تامین مالی ارزان قیمت  از عموم .

4-     برخورداری از معافیت مالیاتی شرکت  پس از پذیرش و عرضه سهام در فرابورس.

5-     برخورداری از تخفیف مالیاتی نقل و انتقال سهام توسط سهامداران.

6-     معرفی نام و برند تجاری  شرکت به آحاد جامعه ، سرمایه گذاران، مشتریان و سایر افراد ذینفع از طریق انعکاس اخبار و قیمت سهام شرکت در سایت رسمی فرابورس ، رسانه ها و سایر پایگاههای اطلاع رسانی .

7-     افزایش مخاطبان شرکت و ترغیب هر چه بیشتر افراد حقیقی یا حقوقی به سرمایه گذاری با توجه به انعکاس اطلاعات مالی و شفافیت اطلاعاتی .

8-     کشف عادلانه قیمت سهام در زمان عرضه اولیه.

9-     بهره مندی از مزیت امکان توثیق سهام  برای اخذ تسهیلات طبق مقررات در شبکه بانکی.

10- مشارکت در توسعه اقتصادی.

11- ارتقاء سطوح کنترل های داخلی شرکت و گزارشگری به موقع ماهیانه، شش ماهه و سالیانه جهت مقررات فرابورس که موجب شفافیت اطلاعاتی می شود.

در این راستا به منظور آماده سازی زیر ساختهای مورد نیاز جهت تحقق استراتژی های مدیریت شرکت، بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام به تاریخ 1395/04/30سرمایه شرکت از مبلغ 29,270 میلیون ریال به 70,248 میلیون ریال منقسم به 70,248,000 سهم 1000 ریالی افزایش یافت . همچنین بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده ، شخصیت حقوقی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافته و اساسنامه جدید شرکت بر اساس ساختار اساسنامه شرکتهای پذیرفته شده در سازمان بورس اوراق بهادار در 56 ماده و11 تبصره جایگزین اساسنامه پیشین گردید.

در نهایت بر اساس صورتجلسه شماره 95/5/55965 مورخ 1395/10/25 فرا بورس ایران با پذیرش شرکت در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس موافقت گردید و شرکت با شماره 11497 در تاریخ 1395/12/23 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید .

با عنایت به دریافت امضای دیجیتال و نیز سپرده گذاری سهام شرکت نزد شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ، پیش بینی میگردد فرآیند درج نماد شرکت در سامانه تا نیمه اول اردیبهشت ماه سال 1396 به اتمام رسیده و شرکت آماده عرضه اولیه 10% سهام  توسط سهامداران عمده  پس از ارائه صورتهای مالی حسابرسی شده منتهی به 1395/12/30 تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری گردد.

با استعانت از درگاه باریتعالی ، مدیریت شرکت سیمان سفید ارومیه  عزمی راسخ در جهت شکوفائی بیش از پیش این واحد تولیدی داشته و از تمام توان خویش در راستای نیل به استراتژی رشد و توسعه پایدار شرکت بهره خواهد برد.

                                                                                                                                                                                                   و من الله توفیق

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *